III Wrocławski GISDay – 16 listopada 2016

gisdayMamy zaszczyt ogłosić, że już 16 listopada 2016 r. odbędzie się III edycja Wrocławskiego Dnia GIS, którą po raz kolejny organizują koła naukowe z trzech czołowych uczelni we Wrocławiu: Koło Naukowe Studentów Geografii im. Juliana Czyżewskiego działające na Uniwersytecie Wrocławskim, Koło Naukowo-Badawcze GIS działającym na Politechnice Wrocławskiej oraz Studenckie Koło Naukowe Geoinformatyki z Uniwersytetu Przyrodniczego, który jest tegorocznym gospodarzem wydarzenia!

Impreza odbędzie się pod hasłem „Świat według GIS”. Szczegółowy plan znajduje się pod tym linkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.