IV Wrocławski Przegląd Studenckich Badań Geograficznych

Koło Naukowe Studentów Geografii im. Juliana Czyżewskiego

serdecznie zaprasza studentów i doktorantów na

IV Wrocławski Przegląd Studenckich Badań Geograficznych
pn. ROLA TRANSPORTU WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE

który odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2017 roku
w Instytucie Rozwoju Terytorialnego we Wrocławiu i Instytucie Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego
(Instytut Rozwoju Terytorialnego, ul. Dawida 1A, Wrocław;
Gmach Główny UWr, pl. Uniwersytecki 1, Wrocław).
Cele konferencji:

1. Zwrócenie uwagi na znaczenie zrównoważonego transportu w rozwoju krajów, regionów i obszarów miejskich.
  2. Podkreślenie wieloaspektowych przemian współczesnego transportu.
  3. Dyskusja o dostępności transportowej jako czynnika pobudzającego rozwój społeczno-ekonomiczny.

Przewidujemy wydanie publikacji we współpracy z SKNG Uniwersytetu Gdańskiego w formie monografii pokonferencyjnej, jeżeli zgłoszona zostanie wystarczająca liczba artykułów.
Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: http://knsg.uni.wroc.pl/konferencja.html oraz na naszym Facebook’u

Na zgłoszenia czekamy do nieprzekraczalnego terminu – 04 lutego 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.